top of page

Z celého srdce děkuji za všechny krásné recenze.

Moc jsem si to s vámi užila.

Nikol je sluníčko a super profík. Báječná kombinace Celý focení se usmívá a navodí tak skvělou atmosféru. Stará se o vás, jestli se cítíte dobře a máte všechno. Focení je svižný a stejně tak úprava a dodání fotek. Co slíbí, to splní. Děkuju Nikol za krásný fotky zachycující to nejlepší ze mě! A budu se těšit na další uchechtaný focenííí!

zdroj facebook

Anička Beránková

Z focení jsme měli velké obavy. Našim přáním bylo zachytit nestrojené okamžiky. Fotky jsou krásné a to jsme se v podstatě "pouze" procházeli lesem a odpočívali na louce . Proto velké díky profesionální práci Nikol, my jsme se nenadřeli a strávili s ní příjemné chvíle.

zdroj facebook

Markéta Bednaříková

S Nikol jsem fotila po několikáté a pokaždé to bylo skvělé. Přátelská atmosféra, profi přistup a ještě se o mě postarala co se týče občerstvení. To se mi ještě nikde nestalo. 

Fotografie pošle vždy tak, jak slíbí a jsou perfektní.

Mohu vřele doporučit.

zdroj facebook

YANNA

Nikolka je nejen úžasná fotografka, ale i člověk. Vždy má skvělou náladu, ráda se postará o to, aby foceni proběhlo v té největší pohodě a zároveň svoji práci dělá rychle a kvalitně. Vřele doporučuji všem!!! A děkuji, že jsme měly to štěstí se potkat!

zdroj facebook

Karolína Tothová

bottom of page